Boyner Kelebek İndirimi

Boyner kelebek indirimi ile her sezon %50’ye varan indirimler ve daha fazlası! Boyner’in çılgın kelebek indirimini kaçırmayın!

Boyner Boyner Kelebek İndirimi Boyner Outlet

Boyner Kelebek İndirimi hakkında

Boyner Kelebek İndirimi tüm zamanların en popüler ve en geleneksel alışveriş şenliklerinden bir tanesi. Moda perakende sektörüne canlılık ve hareketlilik getiren en önemli indirim dönemlerinden biri olan Boyner Kelebek İndirimi, alışveriş tutkunlarına özel olarak organize edilmiş bir alışveriş festivalidir. Sevilen birçok markadan sürpriz indirimler bu dönemde Boyner tarafından tüketicilere sunuluyor. Boyner’in bazen her ayın son günlerinde, bazen de yaz ve kış öncesi olmak üzere senede iki defa organize ettiği bu organizasyon ile indirim severler kelebek furyasında buluşuyor. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere birçok Anadolu şehrinde de talep ve ilgi gören Boyner Kelebek reyonunda milyonlarca kelebekli üründe kaçırılmayacak fırsatlar sizleri bekliyor. Farklı markaları içeren binlerce üründe net %50’ye varan indirim furyası ile sezon sonu kampanyalı fiyatlara erkenden ulaşabilirsiniz.Kelebek dönemi ve markaları

Boyner’in ve Türkiye’nin en önemli indirim festivallerinden biri olan Boyner Kelebek İndirimi bir kelebeğin ömrü gibi kısa yaşıyor. Boyner Kelebek İndirim süreci genellikle 1 ila 3 gün arasında çok kısa süreli dönemlerde geçerli oluyor. Bu kısa sürede bile birçok moda severin ilgisini çekmeyi başaran Boyner Grubu, gün geçtikçe kelebek etiketli ürün ve marka sayısını da arttırıyor. Altınyıldız Classics, Barbie, Batik, Beymen Business, Beymen Studio, Cotton Bar, Divarese, İnci, Jack & Jones, Kemal Tanca, Limon Company, Sarar, Twigy, U.S. Polo ve birçok popüler markada kelebek indirimlerini yakalayabilir ve alışverişin en çılgın halini Boyner’le keşfedebilirsiniz.Yaz sezonu alışverişleriniz için Boynerle!

Sıcak yaz sezonuna hazırlık için alışveriş listeniz kabarık olsa bile üzülmeyin, nitekim Boyner Çılgın Kelebek İndirimi ile alışveriş faturanız kabarık olmayacaktır. Gömlek, ceket, çanta, pantolon, şort, spor ayakkabı ve parfüm gibi günlük ihtiyaçlarınızı Boyner’de ekonomik rakamlarla bulabilirsiniz. Ayrıca bikini, deniz şortu, sırt çantası, havlu, terlik ve valiz gibi sezonluk ihtiyaçlarınızı da Çılgın Kelebek’e özel indirimli fiyatlarla Boyner’den satın alabilirsiniz.Kar alışverişleri için Boynerle!

Soğuk kış havalarında hem kat kat giyinip hem de cool görünüm elde etmek çok kolay! Palto, kaban, mont, ceket, atkı, kaşkol, bot, çizme, kazak, eldiven, kışlık çoraplar ve daha birçok kışlık ürün Boyner’de çılgın fiyatlarla ve estetik oversize tasarımlarıyla sizleri bekliyor. Soğuk kış döneminin hemen öncesinde ihtiyaçlarınıza yönelik alışverişlerinizi en uygun fiyatlarla Boyner’den gerçekleştirebilirsiniz.Sezonun indirim yıldızı Boyner Kelebek!

Boyner Kelebek İndirimi her sezonun indirim yıldızı olmaya en büyük aday! Genellikle indirimli ürünlere ek olarak %50 indirim sağlayan Boyner özellikle bu dönemde cömertliğinden ödün vermiyor ve kelebek indirimi kapsamında zaman zaman %90’a varan indirimli fiyat etiketlerine sahip oluyor. Üstelik Boyner.com.tr’de her sezon vade farksız taksit avantajı mümkün iken, Boyner’den kat kat Hopi paracık kazanma fırsatı da cabası! Öyleyse durma, indirimin keyfini yaşa! Haydi şimdi sen de Boynerle!