CarrefourSA

CarrefourSA mağazasına ait ilgi çekici tüm ürünler, yeni sezon kampanyalar ve daha fazlası! Size özel en güncel fırsatlar ile alışverişlerinizde tasarruf edin.

CarrefourSA

Ne lazımsa CarrefourSA!

Türkiye'de en hesaplı market alışverişi denince akla ilk gelen isimlerden olan CarrefourSA müşteri memnuniyeti ile yüzleri gülümsetiyor. 53 ilde 600'den fazla market ile müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaç eden CarrefourSA, 1993 senesinden bu yana hipermarketin Türkiye'deki öncü ismi olarak biliniyor. Meyve ve sebzeden bakliyata, şarküteriden organik ürünlere, ev tekstilinden teknolojik ürünlere kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi olan CarrefourSA, sahip olduğu farkli konseptteki şubeleri ile tüketicinin her ihtiyacını karşılıyor. Ayrıca kampanyaları, hediye kartları, kapıya kadar gelen sipariş alternatifleri ile market sektörünün devleri arasında anılıyor. İşte tam da bu yüzden sloganları olan "Ne lazımsa CarrefourSA" ihtiyaç anında aklımızda ilk beliren cümlelerden oluyor. Alışveriş merkezlerinin içindeki şubelerinin yanı sıra tek şubeyle de hizmet veren hipermarket devi kolayca ulaşılabilir olmasıyla da tercih sebebi oluyor.Carrefour’un tarihteki yolculuğu

Dünyanın en büyük hipermarket zinciri olan Carrefour Türkiye'deki serüvenini CarrefourSA olarak sürdürüyor. Market sektörünün lokomotifi olan Carrefour, ilk olarak 1963 senesinde Fransa'da modern perakendeciliğin temellerini atıyor. Hiper konseptinin Türkiye'deki öncü ismi olan market 1993 senesinde İçerenköy'de kuruluyor. Bu girişimden üç sene sonra Sabancı Holding ve Carrefour Grubu'nun ortaklığı ile CarrefourSA adını alıyor. 1997 senesinde Adana'da CarrefourSA adıyla ilk marketin açılmasının ardından her sene istikrarla büyümesini sürdürüyor. Anadolu'da ulaşılabilir olmaya oldukça özen gösteren marka Gima ve Endi marketlerini alarak sektördeki iddiasını gün geçtikçe arttırıyor. 2013 senesinde şirket yönetimi Sabancı Holding'e geçiyor ve yeni bir strateji uygulanarak insan kaynakları, teknolojik altyapı ve market konseptleri için ciddi yatırımlar yapılıyor. Bu sayede ortaya jet kasalar, geniş ürün yelpazesi, bakiye yüklü hediye kartları, farklı konseptteki CarrefourSA'lar, ulaşılabilir şubeler, kapıya gelen online siparişler ve mutlu müşteriler çıkıyor.CarrefourSA konseptleri

Farklı konseptleriyle ihtiyaç anında yanımızda olan CarrefourSA, 4 farklı türde şubesiyle hizmet veriyor. Gurme, Mini, Hiper ve Süper olarak 4 konsepti bulunan market devi bu girişimleri ile alışveriş için akla gelen ilk yer olmayı hedefliyor.
Gurme: Alışıldık gıda ürünlerinin dışında yöresel ve dünya mutfağından farklı ürünlerin de raflarda olduğu bu konseptte yöresel lezzetler, şarküteri, glütensiz ürünler, organik ürünler, veganlara yönelik ürünler, CarrefourSA üretimi hamur işleri ve dünyanın farklı noktalarından kahve çeşitleri sunuluyor.
Mini: Mahalle marketi mantığı ile her an ihtiyacınız olabilecek ürünler ile hizmet veren bu konseptte ihtiyacınız olabilecek genel tüketim ürünlerini kolayca bulabiliyorsunuz. 2014 senesinde hayata geçirilen bu market anlayışı pratik alışveriş ve zaman tasarrufu amacı ile hizmet veriyor.
Süper: Hipermarket kadar kapsamlı olmayan ve gıda ağırlıklı bir mağaza konsepti olan Süper'de sebze, meyve, şarküteri ve fırın reyonlarına ağırlık veriliyor. Ancak günlük ihtiyaçlar için gerekli olan diğer ürünler de raflarda bulunuyor.
Hiper: En çok marka ve ürün çeşitliliğinin olduğu konsept olan Hiper'de sebze, meyve, şarküteri ürünleri, temizlik, kişisel bakım malzemeleri, giyim ve kozmetik ürünleri, beyaz eşya ve küçük ev aletleri, bisiklet, otomobil lastik çeşitleri ve araç bakım malzemeleri, ev tekstili ve fırın gibi geniş bir yelpaze bulunuyor. İhtiyacınız olan her şeyi tek bir noktadan temin edebilmeniz Hiper konseptinin amaçları arasında başta geliyor.CarrefourSA fırsat ve indirimleri

Müşterilerine kaliteli ürün, hızlı ve güleryüzlü hizmet, teknolojik altyapı ile hizmet vermeyi asıl amaç haline getiren CarrefourSA, fırsatları ile de büyük beğeni topluyor. Fırsat Cuması indirimleri, en uzun gece indirimleri, hediye edilebilir alışveriş çekleri ve online alışveriş seçenekleri ile ilk akla gelen alternatif oluyor. Bilgi almak istediğiniz tüm konularla ilgili carrefoursa.com'u ziyaret edebilir ve 4441000 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. CarrefourSA'nın kampanyalarını takip etmek ve fırsatlarını incelemek için gezbulal.com'u da takip edebilirsiniz. Unutmayın, ne lazımsa CarrefourSA! İyi alışverişler.