Cinemaximum

Cinemaximum fırsat, Cinemaximum indirim kampanyaları ve daha fazlası! Size özel fırsatlar ve en güncel indirimler ile indirimli biletler satın alın!

Hayalgücünün beyaz perdesi: Cinemaximum

Sinefillerin hayat damarı olan beyazperde herkesin sosyal etkinlikleri arasında yer alıyor. Arkadaşlarımızla, ailemizle ya da kendi başımıza giderek elimizde bir patlamış mısırla başka bir dünyanın kapılarını aralıyoruz çoğu zaman. İşte bir hobi olan sinemaya gitmeyi bir hayat şekli haline getiren de Cinemaximum olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye’nin pek çok yerinde konumlanan konforlu salonları ile, dilimize yerleşen “sinemaya gidiyoruz” sözünü “Cinemaximum’a gidiyoruz” olarak güncelleyen Mars Cinema Group girişimi, Cinemaximum seyircisine konforlu film seyri dışında çok fazla artı vaadettiği için sektörün öncü ismi olarak adını duyuruyor. Vizyona giren filmleri sıcağı sıcağına seyircisiyle buluşturan Cinemaximum ayrıca farklı konseptlerdeki salon ve koltuk düzeni, perde genişliği, ses ve görüntü kalitesi ile sinemaseverlerin tek adresi olmayı başarıyor.Cinamaximum hakkında

Mars Cinema Group’un Türkiye’de kendine özgü ve farklı bir sinema deneyimi yaratmayı ilke edinerek kurduğu Cinemaximum 2001 senesinden bu yana kalitesine kalite katarak hizmetine devam ediyor. Mars 2013 yılında dünyanın en büyük sinema birliği olan International Union of Cinemas yani UNIC tarafından Uluslararası Yılın Sinema Grubu ödülünün de sahibi olmuştur. Türkiye’nin en çok salonla hizmet veren sineması olma unvanını da elinde bulunduran Cinemaximum, 2018 itibariyle 36 şehirde 97 sinema işletmesi ve 848 salonla izleyicileri ağırlıyor. Öncü ve girişken bir ruha sahip olan sinema grubu, Türkiye’de ilklere imza atmasıyla da sektörün lideri konumundadır. Türkiye’deki tüm IMAX salonları bünyesinde toplamayı başaran Mars Cinema Group, ayrıca 2015 senesinden bu yana 4DX teknolojisini Türkiye’ye ilk getiren firma olarak adından söz ettirmiştir.Ayrıcalıklı sinema deneyimi Cinemaximum salonlarında!

Cinemaximum’un IMAX, Starium, 4DX, ScreenX, Tempur Cinema, DBox, Mars Premium Experience ve Gold Class konseptleri ile bir sinema deneyiminden çok daha fazlasını yaşayabilirsiniz. Tercih edeceğiniz türe göre kahve ikramları, şarj üniteleri, yatak gibi olanaklardan faydalanabilir, sanki evdeymişsiniz gibi film izleyebilirsiniz. Konseptler hakkında ayrıntılı bilgi almak için Cinemaximum internet sitesini gezebilirsiniz. Ayrıca cinemaximum.com.tr üzerinden vizyondaki filmleri inceleyip seans saatleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Film içeriği ve türü hakkında da ayrıntılı bilgi sahibi olabileceğiniz siteden aynı zamanda toplu satış ve kampanyalar hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Bir tık uzağınızdaki site sayesinde yalnızca gitmek istediğiniz film hakkında bilgi almakla kalmaz, gelecek programı da görerek geniş vadede sinema programınızı hazırlayabilirsiniz. Cinemaximum Aydın, Bolu, Çanakkale, Kocaeli, Ankara, Adıyaman, Antalya, Muğla, Balıkesir, Bursa, Bingöl, Çorum, Diyarbakır, Denizli, Mersin, Erzurum, Eskişehir, İzmir, Gaziantep, Kayseri, Trabzon, Konya, Adana, Mardin, Yozgat, Ordu, Hatay, Samsun, Kırıkkale, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Van’daki salonları ile Türkiye’nin en geniş işletme ve salon ağına sahip marka olarak biliniyor. İstanbul’da ise saymakla bitiremeyeceğimiz kadar salon ile hizmet veren Cinemaximum salonları her gün binlerce sinemasevere konforlu ve kaliteli bir seyir zevki sunuyor.Cinemaximum fırsatları

Tükiye’de çok geniş bir salon ağı ile hizmet veren Cinemaximum İstanbul’da ve Türkiye’nin pek çok noktasında sinefilleri mutlu ediyor. Cinemaximum kampanyaları sayesinde özellikle hafta içi indirimli seanslar ile keyifli filmler izleyebiliyorsunuz. Ayrıca Cinemaximum kart sahibi olarak avantajlarınızı arttırabiliyorsunuz. Dönemsel olarak alışveriş merkezleri ve marketler ile anlaşma yapan Cinemaximum ile uygun bilet avantajlarından faydalanarak seyir zevkinizi ikiye katlayabiliyorsunuz. Maximum kart kullanıcısıysanız yine pek çok avantajı Cinemaximum salonlarında değerlendirebiliyorsunuz. Kampanyalar ve içerikler hakkında bilgi almak için gezbulal.com’u takip edebilir, böylece Cinemaximum fırsatlarından her daim faydalanabilirsiniz.

Bu markalar da ilginizi çekebilir:

Biletix