Etstur

Etstur mağazasına ait ilgi çekici tüm kampanyalar ve daha fazlası! Size özel en güncel fırsatlar ile alışverişlerinizde tasarruf edin.

Etstur Etstur İndirim Kodu


Etstur ile keşfetmeye var mısın?

1991 senesinden beri hem yurt içi hem de yurt dışı organize seyahat alanında ilkeleri gerçekleştirme misyonuyla hareket eden Etstur, bugün Türkiye içinde 60, yurt dışında ise 40’ı aşkın destinasyon seçeneği ile yüzlerce tur paketi üretirken, işbirliği yaptığı marka ve kurumlarla da farkını ortaya koyuyor. 1000’i aşkın otel anlaşması ile nereye giderseniz gidin sizi hayal kırıklığına uğratmayan Etstur’un anlaşmalı olduğu kurumlar aracılığı ile gittiğiniz yerde indirimli konser, müze ziyareti, eğlence parkı girişi indirimleri gibi avantajlar elde edebileceğinizi unutmayın. Sadece bireysel tatil planları yapanlara değil, ailece ya da arkadaş grubuyla tatil planı yapanları da düşünen Etstur, şirketlere özel kampanyalar uyguluyor. Kültür turlarının yanı sıra, mavi tur, gurme tur, tarihi tur, eğlence turu, hac ve umre ziyaretleri, maç turları, bayram, yılbaşı, sömestr turları gibi pek çok seçeneği bünyesinde topluyor. Gitmeyi arzu ettiğiniz yerlerle ilgili kapsamlı bilgi edinebileceğiniz rehberler de Etstur.com sitesinde mevcut, bu rehberler sayesinde tatil planınızı kolayca yapabilirsiniz.Etstur ile tatil keyfini erteleme!

Hayatın koşuşturmacası içinde en çok ihtiyacımız olan şey arada durup nefes almak ve yorgunluk hissinden biraz olsun uzaklaşmak. Stresli iş hayatı yaşayanlar için şehirden uzaklaşmak gibisi yoktur. Kendimize zaman ayırmayı unuttuğumuz anlarda rotayı başka yönlere çevirip yeni haritalar keşfetmekten daha güzel ne olabilir? Kimi zaman otelde pineklemek ve özlenen sakinlik, kimi zamansa yeni maceralar peşinden gitmek... Hatta bazen tek isteğimiz kısa bir ara vermek ve sadece dinlenmek. En nihayetinde en büyük arzumuz daha iyi hissetmek ve yenilenmek. İşte bu konuda en büyük destekçiniz şüphesiz Etstur! Etstur sadece yurt içi degil, yurt dışına da yayılan geniş rotası kadar; deniz yolu, hava yolu ve karayolu seçeneklerini de kapsayan ulaşım ağı ile, her daim alternatifi bol seçenekler sunmakta.Etstur uygun fiyatlı fırsatlar!

Etstur’un sihirli dünyasında her bir konsept sizler için mevcut. 5 yıldızlı otellerde konaklama fırsatı, butik otelleri keşfetme fırsatı, birbirinden eşsiz mavi koylara yelken açma fırsatı ve daha niceleri... Erken rezervasyonlu Etstur kampanyaları ile hayal ettiğimiz tatiller indirimli ve uygun fiyatlarla planımıza dahil oluyor. Her şeyi sizler icin en ince detayına kadar düşünen Etstur’un sizlere sunduğu ayrıcalıklarla tatilinizi unutulmaz anlar biriktirdiğiniz bir keyfe dönüştürebilirsiniz. Etstur ile yorulmadan, rahatlıkla ve keyifli şekilde tatilinizi planlayabilir, tur imkanlarından faydalanıp rotanızı genişletebilirsiniz. Lüks otellerde uygun fiyatlarla konaklama imkanından da yararlanabilirsiniz. Ayrıca gezbulal’ın sizlere sunduğu tatil indirimleri ve indirim kodlarıyla tasarruf sağlayabilir, size en uygun tatil fırsatlarını anında yakalayabilirsiniz.Etstur fırsatları ve ödeme yöntemleri

Etstur’a hala üye olmadıysanız bir an evvel bu dünyaya katılın. Sadece Türkiye’nin değil, Avrupa ve tüm Dünya’nın pek çok kentinde yüzde 60’a varan indirimli ulaşım ve konaklama imkanından haberdar olun. Etstur ödeme seçeneklerinden ilki havale/EFT ile ödeme. Eğer tercihiniz bu ödeme tipinden yana olacaksa, yapılacak rezervasyonlar işlem yapılan tarihten sonraki gün 14.00'e kadar opsiyonlu oluyor. Etstur.com’da dilerseniz kimlik doğrulama sistemi olan 3-D Secure ile de bankanızın sayfasına yönlendirilerek tatilinizi satın alabilirsiniz, dilerseniz de BKM Express aracılığı ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Son ödeme alternatifiniz ise Etstur Hediye Kart. Bu kart ile biriken puanlarınızla kendinize bir tatil hediye edebilirsiniz.Etstur genel müdürlük iletişim bilgileri

Merdivenköy Mah. Nur Sok. 1I/11 C Blok Kadıköy / İstanbul - Telefon: 0216 542 99 99