İdefix

İdefix mağazasına ait ilgi çekici tüm ürünler, yeni sezon kampanyalar ve daha fazlası! Size özel en güncel fırsatlar ile alışverişlerinizde tasarruf edin.

Modern okurun fix menüsü: idefix!

Hepimiz günlük hayatın içinde bir yerden başka bir yere doğru koşarken buluyoruz kendimizi. Sürekli bir yetişme hali içinde kendimize zaman ayıramadan hızlandıkça hızlanıyor adımlarımız. Şehir kalabalığı, yoğun mesailer, yorgun iş çıkışları... Öyle ki çoğu zaman iştahla yapmak isteyeceğimiz programlarımız bile yorgunluğumuzun gölgesine sinmişken buluyor kendini. Tam da böyle zamanlarda kaliteli zaman geçirmek, başka bir dünyaya merhaba demek, rutin koşturmamızdan sıyrılmak, yeni bir ufka doğru yelken açmak herhalde en büyük hayallerimizden biri oluyor. Tartışmasız bunun en kolay yolu da kitaplardan geçiyor. Kapağını kaldırdığınız anda sayfaların kokusu arasında yeni bir dünyaya merhaba diyorsunuz. İşte tam da bu anda hayatın koşturması geride kalıveriyor. Diğer pek çok aktiviteye göre daha ulaşılabilir olan okuma eylemi, hem istediğiniz zaman hem de istediğiniz yerde size eşlik etmesiyle farkını ortaya koyuyor. Yoğun bir yaşantınız varsa ve kitap seçmek için zaman ayıramıyorum diye dertleniyorsanız İdefix imdadınıza yetişiyor. Bu sayede yapmanız gereken tek şey elinizin altındaki bilgisayar ya da telefonunuzdan gezbulal’ın idefix sayfasına girerek indirimli kitapları inceleyip tercih yapmak oluyor. Gerisi hızlıca kapınıza kadar gelen kitaplar, büyülü sayfa kokuları ve başka bir dünya oluyor. Daha ne olsun!Sanal kitap ve kırtasiye devi idefix!

idefix yalnızca istediğiniz kitapları kapınıza kadar getirmekle kalmıyor. Bu hizmetinin yanısıra idefix’te yeni çıkan kitapları takip edebiliyorsunuz ve kitap türlerine göre seçimlerinizi kolaylaştırabiliyorsunuz. Bir kitabevine gittiğiniz zaman “şubemizde kalmamış” gibi bir olumsuzlukla da karşılaşmıyorsunuz. Almak istediğiniz kitabın yayınevinin uzak olması sizi mutsuz etmiyor. Zamanınız ve enerjiniz size kalıyor. idefix’i devleştiren sebepler sadece bunlar dersek elbette ki yetersiz olacaktır. Pek çok yayınevinin eserlerini bünyesinde barındıran online kitabevi idefix, aynı zamanda edebiyat dünyasını yakından takip etmek isterseniz size güncel haberleri bir tıkla ulaştırıyor. idefix kitap satışının yanı sıra elektronik kitap, dvd, müzik cdleri, elektronik eşyalar için de başvurabileceğiniz bir kaynak olarak karşınıza çıkıyor. Dilerseniz buradan hobi malzemeleri, oyuncak çeşitleri, oyun konsolları ve kırtasiye malzemelerine de ulaşabiliyorsunuz. Bu kadar geniş bir ürün skalası, çok sayıda yayın evinin eseri ve harika indirimleri varken idefix’ten başkasına gerek yok.idefix’te daha neler var?

idefix’i tercih etmeniz için pek çok sebep mevcut. Siteye kayıt olmanız halinde favori kitaplarınızı istediğiniz zaman görüntüleyebiliyorsunuz. Böylece kendinize bir okuma listesi çıkarabiliyorsunuz. Bünyesinde barındırdığı 453 yayınevi sayesinde yeni çıkan kitapların bilgisine siteden ulaşarak gündemi takipte kalabiliyorsunuz. Popüler kitapları takip etmek isterseniz en çok satanlar listesine göz gezdirebiliyorsunuz. En farklı kitap önerilerine en geniş okuma listelerine yine idefix’ten ulaşabiliyorsunuz. Anlayacağınız idefix’te her şey çok kolay. Tüm kitaplar, oyuncaklar, kırtasiye ürünleri, yeni filmler ve çok daha fazlası konu idefix olunca bir tık uzağınızda oluyor. Sitede her an belli kitaplarda ve ürünlerde indirim olması da idefix’i olmazsa olmazlar arasına koyuyor. Yüzde 70’e varan indirimleri de bizleri kitap kurdu olmaya aday yapıyor.idefix indirim ve indirim kodu

idefix indirim kodu, hediye çeki ve türlü türlü promosyonlu kampanyalara her sezon belli fırsat günlerine gezbulal’dan ulaşabilirsiniz. Günlük avantajlar, haftalık indirimler ve şahane kitaplar… Bir başucu kitabı bulmak ve en uygun fiyatlarla hızlıca satın almak için gezbulal’ın idefix sayfasından daha güzel bir seçenek yok!En güzel hediye: idefix’ten kitap!

Yüzlerce yayınevi, onlarca kategoride sayısız kitap için tek kaynak olan idefix, liderliğini daha pek çok ürün çeşidinde de gösterdiği için hediye konusunda akla gelen ilk fikir oluyor. Hızlı kargosuyla çok kısa zamanda elinizin altında olacak ürünler dilerseniz şık bir hediye paketiyle kapısını çaldığı kişiyi mutlu ediyor. Sevdiklerinize ne hediye alayım diye uzun uzun düşünüyorsanız; Stephen King’den Orhan Pamuk’a, Azra Kohen’den Oğuz Atay’a, pek çok farklı kategoriden farklı kitap ve yazara idefix’ten ulaşabilirsiniz. Her türlü kültürel ve hediyelik alışverişleriniz için haydi şimdi bir tıkla gezbulal idefix sayfasına!

Bu markalar da ilginizi çekebilir:

Hepsiburada n11 Amazon